Koolis alustab tööd Erasmus+ ring ehk rahvusvaheliste projektide klubi

Ootame 5.-9. klasside õpilasi liituma!

Pärnu Kuninga Tänava Põhikool on osalenud rahvusvahelistes Erasmus+ projektides juba kaks õppeaastat, mil on tehtud tihedat koostööd ja põnevaid projektitegevusi partnerkoolidega Euroopas, võõrustatud väliskülalisi Pärnus ning osaletud õpetajate-õpilastega projektikohtumistel Hollandis, Itaalias, Hispaanias, Saksamaal, Prantsusmaal, Ungaris ning kaugel Tenerife ja Martinique’i saarel.

Sellel õppeaastal on koolis 3 Erasmus+ projekti, neist 2 uhiuued:

  • READ AND WRITE TOGETHER TO TRAVEL THROUGH THE 21ST CENTURY EUROPE (Tõlkes: Loeme ja kirjutame koos, et reisida läbi 21. sajandi Euroopa)
  • „TODAY ALONE, TOMORROW IN A TEAM!“ – CREATIVE LEARNING FOR AN INCLUSIVE SCHOOL (Tõlkes: „Täna üksi, homme meeskonnas!“ – Loominguline õppimine kaasavale koolile)
  • DROPS OF AWERENESS (Tõlkes: Teadlikkuse piisad)

Projektipartneriteks on koolid Saksamaalt, Hispaaniast, Itaaliast, Hollandist, Kreekast, Prantsusmaalt, Rumeeniast, Makedooniast, Portugalist ja Kariibi meres asuvalt Prantsusmaa ülemereterritooriumilt Martinique’i saarelt.

Erasmus+ ringiga liitunud õpilased saavad osaleda põnevates ja silmaringi avardavates projektiülesannetes, praktiseerida võõrkeeli elulistes situatsioonides, leida uusi sõpru, (soovi ja võimaluste korral) majutada välisõpilasi oma peres ning reisida omapoolsete kuludeta projektilähetustele partnerriikidesse! Kulud katab Euroopa Komisjon Erasmus+ programmi raames.

Liitumissoovi korral võta ühendust klassijuhataja, õppealajuhataja või kooli projektijuhi Liis Raal-Virksiga.

Vaata lisaks ka

Külalised Prantsusmaalt

8.-12.04 külastasid meie kooli kaks tegevõpetajat Prantsusmaalt Avignoni linnast. Külastuse eesmärk oli külastada 7.-9. klassi …