19. märtsil toimus Eesti Eriolümpia Ühenduse tänuüritus Rakvere Aqva Spas.
Meie kooli parimateks sportlasteks tunnistati Andri Lind ja Robin Siimpere (9.a klassist).
Palju-palju õnne – oleme teie üle väga uhked!
Marja-Liisa Kirschbaum

Kooli kõige nooremad osalesid 4. juunil spordipäeval, kus segavõistkondadena võisteldi pendelteatejooksus ja rahvastepallis. Individuaalarvestuses toimunud …