Tantsupeo meenutus 

XIII noorte tantsupidu “Sillad” on tänaseks juba minevik. Meie kool osales peol kahe tantsurühmaga: 4. klasside tantsurühm ja 5.-6. klasside tantsurühm.  Kokku osales 32 tantsijat. Väike kajastus ka meie päevadest. 

Tantsijad sõitsid Tallinna juba teisipäeval, 27. juunil. Selleks, et tantsupidu õnnestuks, tuli teha väga palju proove. Esimesed kaks päeva olid eriti rasked, veetsime väljakutel 11-12 tundi. Lisaks kimbutas meid veel suur kuumus, mille peletamiseks pritsisime lapsi veega.  

Kui hommikuti olid tantsulõvid veidi unised ja tujutud, siis õhtuks oli kõikide energia laes. Oli jaksu veel ostukeskusi külastada, jalgpalli vaadata ning kinos käia. Ööbimispaigas sõlmiti uusi tutvusi ja lustiti koos sõpradega. Magama minek oli pigem ebameeldiv tegevus ning hommikune ärkamine veelgi ebameeldivam.  

Etenduste päevadel kulus meil kaks tundi riietumistele, nööpide õmblemisele ja patside punumisele. 

Kui tantsupeonädala alguses vaevas nii mõndagi koduigatsus, siis viimane etendus muutis noorte tundeid. Võimsad emotsioonid vallutasid ka kõige tagasihoidlikuma tantsulise, pisarad  voolasid ja oldi nõus veelgi kauemaks pealinna jääma.  

Täname südamest suurepärast tantsuõpetajat Joannat, kõiki tantsulapsi ja nende vanemaid! 

Kummardus ja kiitus! 

Õpetajad Inga, Ege, Kristi, Kaidi ja Richardi ema Sirje 

4. klass:

5.-6.klass:

Vaata lisaks ka

Ülelinnaline HEV laste spordipäev 2024

16. aprillil toimunud spordipäevast võtsid lisaks meie koolile osa ka lapsed Paikuse Koolist, Pärnu Mai …