A-klasside sügismatk.

Kätte on jõudnud kuldne sügis oma täies ilus ja hiilguses. Kolletamispäeva-järgsel neljapäeval võtsid A-klassid oma sügismatkal seda kirevat värvidemängu imetleda.
Teekond viis randa äsjaavatud jalgteele, mille käänakul sai vaatetornis jälgida pilliroostikus sulistavaid pardiperesid ja vaadata avamerd. Seejärel korraldasime rannas liivaluidetel õp. Karmeni eestvedamisel interaktiivse maastikumängu, kus iga võistkond pildistas nutivahendiga eluta ja elusa looduse objekte, vastavalt õpilaste eesnime esitähtedele. Lapsed olid erakordselt nutikad, leidlikud ja vaimukad! Pärast piknikku rannaliival suundusime mänguparki ning imetlesime Pärnu sümbolehitisi: rannahoonet ja –hotelli ning endist mudaravilat. Ääretult ilus oli sügisvaikuses mööda maalilist Supeluse tänavat kooli poole jalutada. Märkasime enda ümber kauneid sügisvärve ning huvitava arhitektuuriga maju.
Nii, nagu oli tore, sisukas ja meeldejääv see matkapäev, tuleb kordaläinuks lugeda ka teised A-klasside üritused septembris-oktoobris: pargijooks, Kiigemetsa sügiskross, HEV õpilaste „Fotojaht“ Pärnu Männipargis, spordipäev kooli staadionil, etenduse „Peeter Paan“ vaatamine Pärnu „Endlas“.
LÕBUSAT KOOLIVAHEAEGA KÕIGILE!

Vaata lisaks ka

A-klasside lastel on külas teraapiakoer

 A- klasside lastel on külas teraapiakoer Märtsis- aprillis on meie kooli kutsutud teraapiakoer Pimmu oma …