1.klassid RMK programmis “Olen metsa sõber!”

1. c ja 1. s klass käisid 11. oktoobril RMK Kabli Külastuskeskuses ja osalesid programmis “Olen metsa sõber!” Matkasime, jälgisime taimi ja linde. Oli väga põnev päev.

Check Also

Kuninga Tänava Põhikool pälvis Rohelise Lipu tunnustuse

5. juunil toimus Tartus Rohelise Kooli aastakonverents, mida peeti maailma keskkonnapäeva raames. Konverentsil tunnustati pidulikult …